wtorek, 5 czerwca 2012

Mam! Mam! Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!

A co takiego mam? Książkę mam. Z imienną dedykacją. Otrzymałam ją od mojej najulubieńszej Autorki, Pani Kasi Michalak. Oto jej najmłodsza "córeczka":Kochana Pani Kasiu, dziękuję Pani bardzo za pamięć i za dedykację. Oby się spełniła...

A tutaj wspaniała gratka dla twórczości Pani Kasi - moja prywatna, osobista półeczka, na której własne miejsce znalazły jedynie książki przez nią napisane. Niemal wszystkie są z dedykacjami.Książki autorstwa Pani Kasi są właśnie takie, jak tęcza z nich ułożona, radosne i przywracające wiarę w to, że może być lepiej.

Pani Kasiu, jeszcze raz bardzo Pani dziękuję.

10 komentarzy:

 1. Piękna tęcza :):):)
  Mam podobną :):):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Półeczka przedstawia się cudnie, a co do książeczki - życzę miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że cudnie, Dwojro. A "Nadzieję" czytałam już przedpremierowo, jednak chyba przeczytam ją raz jeszcze. Dziękuję.

   Usuń
 3. Karoliniu, zainspirowałaś mnie półeczką do utworzenia nowego postu "półeczkowego", mam nadzieję, że nie weźmiesz mi tego za złe. Aż mi się ciepło w okolicy serca zrobiło, gdy zobaczyłam ten zbiór.
  Dziękuję. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Kasiu Kochana, ja tu z dumy puchnę, że inspiracją się stałam, tudzież, że moja półka na Pani blogu gości.
   A dziękować nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie.

   Usuń
 4. Cudna pułka.... a ja cóż, może u Ciebie głupio to powiedzieć... nie czytałam nic tej autorki.... ale szczerze żałuję i obiecuje poprawę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. KoDasiu, ale czemu głupio? W Twojej wypowiedzi nie widzę nic głupiego. Jeżeli lubisz pogodne historie o życiu, i o miłości też :-), to bardzo polecam Ci lekturę książek Pani Kasi. Na dobry początek może być "Poczekajka", potem "Zachcianek", a potem "Zmyślona", czyli cała "słoneczna trylogia". Później możesz sięgnąć po "Rok w Poziomce", a tak naprawdę polecam Ci wszystkie książki autorstwa Pani Kasi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej zazdroszczę Ci "Poczekajki" bo poluje na tą książkę od dawna i upolować nie mogę :)) a same dobre recenzje czytam !

  Ps. Piękna , kolorowa półeczka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdrość, zazdrość Panno - Cotto, bo zaręczam Ci, że jest czego. :-)

   Usuń