sobota, 31 marca 2012

Zablokowałam...

możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Odblokowałam ją, jakiś czas temu, dla mojej Przyjaciółki Marty, która nie ma konta na google, ale zablokowałam ponownie. Chciałam, by ten blog był miejscem, w którym wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem. Jeśli nie, nie zamierzam tego tolerować.

Jeśli ktoś zarzuca mi brak kultury, niech mnie najpierw pozna osobiście i dopiero mnie osądzi. Ja nie piszę tego bloga dla ilości statystyk i dodawanych komentarzy. Piszę go dla siebie i dla tych, którzy są moimi Przyjaciółmi. Jeśli komuś nie podoba się mój brak kultury, niech nie wchodzi na mój blog i go nie czyta.

Na komentarze wszystkich osób, które zostawiły je na moim blogu odpowiem za jakiś czas. Obecnie mam problem z laptopem i z serwerem poczty google.

4 komentarze:

 1. Tobie, Karolino, ktoś zarzucił brak kultury?!
  Chyba ma problemy z głową. Nie przejmuj się w ogóle.
  Przytulam mocno!

  Maciejka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejmuję się, Maciejko, bo nie ma czym. I dziękuję, że jesteś.

   Usuń
 2. Niestety, każdy jest w Internecie silny w gębie. Anonimowość równa się podbudowaniu ego do poziomu wieżowców w Dubaju. Według mnie, dobrze zrobiłaś - przynajmniej będziesz miała spokój.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kiedy kogoś krytykuję, ZAWSZE mam odwagę się pod tym podpisać. Ludzie myślą, że skoro są anonimowi, to im w sieci wszystko wolno. Tak, właśnie o to chodzi, że chcę mieć spokój. Przynajmniej tutaj.
   Również pozdrawiam Cię serdecznie. I dziękuję Ci, że przy mnie jesteś, Dwojro.

   Usuń